Дуже зручний і функціональний стіл. Істотно економить простір — чудовий варіант для невеликих приміщень.
Стол-книжка-3 має розміри: висота — 75 см, ширина 163 см (у складеному вигляді — 27 см), глубина – 80 см.
Матеріал — ламінований ДСП, крайка — ПВХ.
Можливі варіанти квітів —Крафт, Дуб сонома, Бетон, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Трюфель, Дуб тахо.
Столи постачаються в розібраному вигляді, у коробці. Усередині є фурнітура, схема складання та всі свердління.
Більше меблів можна подивитися тут — https://mebel-dom.com.ua
Є доставка по Києві до під'їзду.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві.
За потреби можна замовити нашу конструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1700 мм |
| Ширина столу | 820 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 360 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна із заокругленнями |
- Ціна: 3 098 ₴







