Комплект Івона складається з вішака з дзеркалом і тумби.
Вішалка з козирком для головних уборів і гачками для одягу. Тумба має один висувний ящик, одну відкриту полицю та закрите відділення для взуття з полицею по всій ширині тумби.
Розмір:
Ширина — 800 мм
Висота — 1916 мм
Глибина — 380 мм
Матеріал — ламінована ДСП 16 мм.
Варіанти квітів ДСП — Дуб сонома, Лісовий горіх, Темний горіх, Вільха, венге темний, Дуб Тахо.
Можна замовити вішалку разом із шафою.
Постачається в розібраному вигляді, у заводському пакованні. Усередині є інструкція для збирання і всі необхідні свердління вже зроблені.
Більше меблів можна подивитися тут — https://mebel-dom.com.ua
Є доставка по Києві до під'їзду.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві.
За потреби можна замовити нашу конструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня, Горіх, Вільха, Горіх лісовий, венге темний, Дуб сонома, Венге темний, Дуб Тахо |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 2 |
| Склад комплекту | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 1916 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 4 588 ₴






