Вишуканий, практичний комод Моніка в сучасному колірному рішенні стане чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру.
Виготовлений з екологічно чистого ламінованого ДСП, товщина якого 16 мм.
Комод на чотири ящики.
Напрямні — роликові.
Основний колір — Дуб Тахо, додаткові — Білий.
Розміри комода:
Ширина — 800 мм
Висота — 795 мм
Глибина — 376 мм
Більше меблів можна подивитися тут — https://mebel-dom.com.ua
Є доставка по Києві до під'їзду.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві.
За потреби можна замовити нашу конструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 37 см |
| Висота комода | 79 см |
- Ціна: 4 397 ₴



