
Комод-пеленатор К-3+3, комод з пеленатором з ДСП, комод дитячий
- В наявності
4 922 ₴
До-3+3 - функціональний комод з зручним пеленатором і ящиками для зберігання дитячих речей. Комод має три великі висувних ящика і два маленьких. А також відкидну кришку, яка перетворює комод в стіл-пеленатор.
Характеристики:
Основний матеріал: ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал кромки ПВХ
Габарити: висота – 95 см, ширина – 80 см, глибина – 43 см (73 см в розкладеному вигляді).
Кольори ДСП: Вільха, Дуб молочний, Дуб сонома, Яблуня, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Трюфель.
Комод поставляється в розібраному вигляді, в коробці. Всередині коробки фурнітура, схема збирання. Всі свердління зроблені також.
Є доставка по Києву до парадного. По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Автолюкс. Або ж можна забрати комод у нас на складі в Києві.
При необхідності можна замовити нашу збірку.
Більше меблів можна подивитися тут - goo.gl/LvMpjh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх темний, Дуб молочний, Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Ширина комода | 800 мм |
| Глибина комода | 430 мм |
| Висота комода | 950 мм |
- Ціна: 4 922 ₴


