Трюмо-7 - це дуже зручний, функціональний туалетний столик. Особливість даного трюмо - ніжки з ясена. Наявність чотирьох висувних ящиків робить Трюмо незамінною річчю в інтер'єрі будь-якої дівчини. Особливою родзинкою виділяється дзеркало дуже красивою оригінальної форми.
Розміри туалетного столика:
ширина - 1000 мм
висота -1300 мм
глибина - 380 мм
Напрямні в ящиках - роликові білого кольору.
Матеріал виготовлення - ламінована ДСП 16 мм.
На вибір 8 варіантів кольорів ДСП - Дуб молочний, Дуб Сонома, Вільха, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Трюфель, Дуб Тахо (+ 5% до ціни)
Є самовивіз зі складу в Києві.
Доставка по Києву до під'їзду.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 100 см |
| Глибина столика | 38 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 130 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 58 см |
| Висота дзеркала | 58 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 6 053 ₴










