ул.Новоконстантиновская,22/15, Київ, Україна
+380 (96) 469-17-96
Опис товару
Тумби для взуття Б-2 - стильна, функціональна конструкція, для сучасної передпокою є справжньою знахідкою. Укомплектована нішами для взуття, ящиками для різноманітних аксесуарів та м'яким посадковим місцем. Стильний дизайн та висока якість забезпечують моделі високу популярність. Купити тумбу для взуття можливо в широкому асортименті ДСП.
Характеристики:
Матеріал – ДСП;
Напрямні – телескопічні;
Кромка – ПВХ;
ДВП – звичайне;
Висота – 670 мм;
Глибина – 380 мм;
Ширина - 950 мм;
Вага – 27.30 кг;
Виготовити можна лише в наступних поєднаннях:
Дуб сонома+ Торонто Браун, Торонто Шоколад, Саванна Кава, Саванна Браун, Коричневий, Кава;
Вільха+Рудий;
Горіх+ Торонто Браун, Торонто Шоколад, Саванна Кава, Саванна Браун, Коричневий, Кава;
Дуб Тахо + Коричневий, Кава.
Оббивка сидіння на вибір – тканина або шкірозамінник.
Тумба для взуття поставляється у коробці, у розібраному вигляді. Усередині коробки схема збирання, вся необхідна фурнітура. Свердління вже готові.
Є доставка Києвом до під'їзду.
Україною відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі у Києві.
При необхідності можна замовити нашу збірку -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Дуб сонома, Вільха світла, Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 950 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 670 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 521 ₴








