ул.Новоконстантиновская,22/15, Київ, Україна
+380 (96) 469-17-96
вверхвниз

Опис товару
Тумба для взуття Б-6 це стильна, функціональна конструкція, для сучасної передпокою є справжньою знахідкою. Укомплектована нішами для взуття, ящиками для різноманітних аксесуарів та м'яким посадковим місцем. Стильний дизайн та висока якість забезпечують моделі високу популярність. Купити тумбу для взуття можливо в широкому асортименті тонування ДСП, що допоможе підібрати необхідний колір виріб.
Характеристики:
Матеріал – ДСП 16 мм товщина;
Кромка – ПВХ 0,45 мм;
ДВП – звичайне;
Висота – 500 мм;
Глибина - 400 мм;
Ширина - 1200 мм;
Вага – 32,5 кг;
Виготовити можна лише в наступних поєднаннях:
Дуб сонома+Торонто Браун, Торонто Шоколад, Саванна Кава, Саванна Браун, Коричневий, Кава,.
Горіх+ Торонто Браун, Торонто Шоколад, Саванна Кава, Саванна Браун, Коричневий, Кава.
Вільха+ Торонто Браун, Торонто Шоколад, Саванна Кава, Саванна Браун, Коричневий, Кава, Рудий;
Дуб Тахо+ Коричневий, Кава.
Оббивка сидіння на вибір – тканина або шкірозамінник.
Тумба для взуття поставляється у коробці, у розібраному вигляді. Усередині коробки схема збирання, вся необхідна фурнітура. Свердління вже готові.
Є доставка Києвом до під'їзду.
Україною відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі у Києві.
При необхідності можна замовити нашу збірку -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Вільха світла, Горіх темний, Венге |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 046 ₴




