ул.Новоконстантиновская,22/15, Київ, Україна
+380 (96) 469-17-96
вверхвниз
Новинка

Опис товару
Красива та компактна новинка 2021 року Тумба для взуття Б-7 дозволяє створити в передпокої затишок і навести лад. Звільніть місце для інших предметів інтер'єру – купіть тумбу для взуття з сидінням і компактно зберігайте взуття в одному місці. Невеликі габарити тумби під взуття Б-7 дозволяють розмістити її навіть у невеликому передпокої. Б-7 зовні компактна і займає зовсім небагато місця, проте дуже практична та функціональна. Дві відкриті полиці та два висувні ящики, сидіння піднімається і в ніші можна зберігати парасольку, косметику для взуття та аксесуари.
Тумба для взуття виготовлена з першокласної ДСП шведської компанії SWISSPAN товщиною 16 мм із застосуванням якісної фурнітури та оббивних матеріалів. В даний час меблі з якісного ДСП користуються популярністю і є лідером продажів, в основному, завдяки обґрунтованій та доступній ціні.
Характеристики:
Матеріал – ДСП 16 мм товщина;
Кромка – ПВХ 0,45 мм;
ДВП – звичайне;
ширина – 1000 мм;
висота – 500 мм;
глибина – 380 мм;
Вага 30 кг.
Виготовити можна лише в наступних поєднаннях:
- Венге + Кава, Коричневий, Торонто Браун, Саванна Браун, Саванна Кава, Торонто Шоколад
- Вільха+ Кава, Коричневий, Рудий, Торонто Браун, Саванна Браун, Саванна Кава, Торонто Шоколад
- Горіх + Кава, Коричневий, Торонто Браун, Саванна Браун, Саванна Кава, Торонто Шоколад
- Дуб сонома + Кава, Коричневий, Торонто Браун, Саванна Браун, Саванна Кава, Торонто Шоколад
- Дуб тахо+ Кава, Коричневий (+5%).
Тумба для взуття поставляється у коробці, у розібраному вигляді. Усередині коробки схема збирання, вся необхідна фурнітура. Свердління вже готові.
Є доставка Києвом до під'їзду.
Україною відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі у Києві.
При необхідності можна замовити нашу збірку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 500 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 719 ₴






