
Зручна передпокій Альпіна стане чудовим доповненням Вашого будинку. Має шафу для верхнього одягу + 2 полиці в ньому, гачки, полиця для головних уборів, відкидна тумба для взуття, три бічні полиці та дві шухляди.
Дуже функціональна та практична передпокій.
Передпокій Альпіна може бути виготовлений у таких кольорах — Дуб молочний, Дуб сонома, Ольха, Яблуня, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Трюфель.
Висота — 192 см
Ширина — 130 см
Глибина — 43 см
Є самовитяг зі складу в Києві.
Доставка підлога Києва до парадного.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс.
Надаємо послуги заносу та складання.
Більше меблів можна подивитися тут — goo.gl/LvMpjh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх темний, Дуб венге, Венге, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб світлий сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 1920 мм |
| Довжина | 1300 мм |
- Ціна: 8 781 ₴



