Сучасний комод без ручок Еко-5 може бути виготовлений у різних кольорах — Вільха, Дуб сонома, Яблуня, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Трюфель.
П'ять зручних ящиків допоможуть розмістити необхідні речі.
Ширина — 800 мм
Висота — 900 мм
Глибина — 380 мм
Вирушаємо в Україні транспортними компаніями Нова пошта, Делівері.
На Києві доставка до під'їзду.
Комод постачається в розібраному вигляді, у коробці. Усередині є фурнітура, схема збирання та всі свердління.
За потреби можна замовити нашу конструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Дуб молочний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 90 см |
| Висота комода | 38 см |
- Ціна: 3 571 ₴










