ул.Новоконстантиновская,22/15, Київ, Україна
+380 (96) 469-17-96
вверхвниз

Опис товару
У наявності є оригінальні комоди з полицями К-3+5. Комод складається й трьох висувних ящиків і п'яти поличок.
Матеріал — ламінована ДСП
Можливі варіанти ДСП — Дуб молочний, Дуб сонома, Ольха, Яблуня, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Трюфель.
Висота: 82 см Ширина: 80 см Глибина: 40 см
Матеріал: ДСП
Напрямні: Роликові
Крайка: ПВХ
ДВП: Ламіноване
Забрати можна самовозом зі складу або ж оформити нашу доставку.
Також можна замовити нашу конструкцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота комода | 820 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 918 ₴









