
Стіл письмовий вектор для студентів і школярів
- В наявності
5 621 ₴
Комп'ютерний стіл Вектор виготовляється з ламінованого ДСП
Можливі кольори ДСП — Дуб молочний, Дуб сонома, Ольха, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Трюфель, Яблуня.
Висота: 750/1470 мм
Ширина: 1200 мм
Глибина: 600 см
Матеріал: ДСП
Напрямні: Роликові
Крайка: ABS / ПВХ
ДВП: Ламіноване
Забрати можна самовозом зі складу або ж оформити нашу доставку. Є доставка по Києві.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс
Більше меблів можна подивитися тут — goo.gl/LvMpjh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 147 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Глибина | 60 мм |
- Ціна: 5 621 ₴


