
Стіл письмовий Буклет ДСП. Стіл для школярів, студентів
- В наявності
3 463 ₴
Стіл письмовий Буклет виготовляється з ламінованого ДСП 16 мм. Стіл чудово підійде як для школярів, студентів, так і для офісної роботи.
Стіл має три висувні ящики, що робить його не тільки зручним, але й функціональним.
Можливі кольори ДСП — Дуб молочний, Дуб сонома, Ольха, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Трюфель, Яблуня.
Висота: 75 см Ширина: 120 см Глибина: 60 см
Матеріал: ДСП
Напрямні: Роликові
Крайка: ABS / ПВХ
ДВП: Ламіноване
Забрати можна самовозом зі складу або ж оформити нашу доставку. Є доставка по Києві.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге темний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 12 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 75 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 3 463 ₴



