
Взуття, висока тумба для взуття Т-5, взуттєва шафа. Венге темний, Горіх темний.
- В наявності
3 950 ₴
Тумба для взуття Т-5 дуже функціональна та практична. Дає змогу вмістити велику кількість взуття. Займає мінімум простору. У наявності завжди є на складі. У різних кольорах і комбінаціях.
Тумба має полицю, два відділення з касетцями подвійними, висувною шухлядою та закриту тумбу з двома полицями всередині.
Характеристики тумби Т5:
Матеріал: ламінована ДСП
Крайка: ПВХ
Розміри тумби для взуття: ширина — 900 мм, висота — 1170 мм, глибина — 325 мм
Кольори ДСП на вибір: Білий, Дуб сонома, Трюфель, Ольха, Яблуня, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний.
Тумбу можна зробити як одноколірною, так і комбінованою — у двох кольорах — Венге темний/Дуб молочний, Темний горіх/Дуб молочний, Темний горіх/Дуб сонома.
Тумба для взуття постачається в коробці, у розібраному вигляді. Усередині коробки схема збирання, вся необхідна фурнітура. Свердління вже готові. Є доставка по Києві до під'їзду.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві.
За потреби можна замовити нашу конструкцію
Каталог можна переглянути тут — goo.gl/LvMpjh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Горіх темний, Венге, Горіх лісовий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 327 мм |
| Висота | 1170 мм |
- Ціна: 3 950 ₴








