ул.Новоконстантиновская,22/15, Київ, Україна
+380 (96) 469-17-96
вверхвниз

Передпокій Вояж, передпокій із дзеркалом і ящиками
- В наявності
6 837 ₴
+380 (96) 469-17-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Передпокій Вояж стане прекрасним доповненням Вашої передпокою кімнати або коридору.
Шафа з дзеркалом, всередині тремтиль для верхнього одягу, дві шухляди, полиці, гачки.
Розміри передпокою:
ширина — 1000 мм
висота — 1905 мм
глибина — 430 мм
Матеріал — ламінована ДСП.
Варіанти квітів ДСП — Дуб молочний, Дуб сонома, Лісовий горіх, Темний горіх, Вільха, Венге темний, Трюфель, Яблуня.
Самовитяг зі складу в Києві.
Доставка по Києві до парадного. Занос оплачується додатково.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс.
Більше меблів можна подивитися тут — goo.gl/LvMpjh
Шафа з дзеркалом, всередині тремтиль для верхнього одягу, дві шухляди, полиці, гачки.
Розміри передпокою:
ширина — 1000 мм
висота — 1905 мм
глибина — 430 мм
Матеріал — ламінована ДСП.
Варіанти квітів ДСП — Дуб молочний, Дуб сонома, Лісовий горіх, Темний горіх, Вільха, Венге темний, Трюфель, Яблуня.
Самовитяг зі складу в Києві.
Доставка по Києві до парадного. Занос оплачується додатково.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс.
Більше меблів можна подивитися тут — goo.gl/LvMpjh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1905 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 837 ₴



