
Односпальне ліжко Соня-1 без спинки з шухлядами
- В наявності
6 791 ₴
Односпальне ліжко Соня прекрасно підійде і дитині, і дорослому. Спальне місце це дає змогу. Дуже зручне ліжко. Лаконічний дизайн ліжка підійде до будь-якого інтер'єру кімнати.
Ліжко комплектується функціональними висувними шухлядами, у які можна скласти постільну білизну або дитячі іграшки.
У наявності є різні кольори.
Матеріал — ДСП
Варіанти квітів — Бетон, Дуб Тахо, Дуб сонома, Лісовий горіх, Темний горіх, Трюфель, вільха, Венге темний.
Довжина — 1930 мм, ширина — 840 мм, висота — 650 мм.
Розмір спального місця — 1900*800.
Ціна вказана за ліжко без матраца
До цього ліжка є матраци — НЕ ортопедичні, пінополіуретан у знімному чохлі. Висота матраца — 10 см.
Є самовитяг зі складу в Києві.
Доставка по Києві
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Горіх темний, Горіх лісовий, Венге, Дуб венге, Дуб сонома, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 193 см |
| Ширина ліжка | 84 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 65 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
- Ціна: 6 791 ₴







