Передпокій Дебют стане прикрасою будь-якого інтер'єру.
Передпокій містить полицю для головних уборів, відділення для верхнього одягу, вішалку з гачками, висувний ящик на роликових напрямних і відділ із відкидним дверцятами з полицею всередині.
Також передпокій Дебют комплектується дзеркалом.
Габаритні розміри передпокою:
Ширина — 1060 мм, висота — 2075 мм, глибина — 450 мм.
Матеріал виготовлення — ламінована ДСП.
Можливі колірні рішення:
одноколірні: Дуб сонома, Вільха, Горіх, Лісовий горіх і Яблуня;
комбіновані — Яблуня + Дуб сонома, Горіх+Дуб сонома, Горіх + Дуб молочний, Дуб сонома+Трюфель.
Є самовитяг у Києві.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх темний, Дуб молочний, Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2075 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 1060 мм |
- Ціна: 8 402 ₴





