Компактна вішалка-прихожа Смарт підійде навіть для найменших приміщень. Її розміри допоможуть добре вписатися в будь-який інтер'єр. Передпокій має гачки для верхнього одягу, полицю для головних уборів, а також відділення для взуття. Тумба для взуття з відкидною кришкою. Все це дасть змогу максимально розмістити необхідні речі.
Виготовлена передпокій із ламінованого ДСП 16 мм.
Вішалка для передпокою Смарт може бути виготовлена в таких кольорах — Дуб сонома, вільха, Яблуня, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний.
Висота — 1925 мм
Ширина — 600 мм
Глибина — 360 мм
Є самовитяг зі складу в Києві.
Доставка по Києві до парадного.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс.
Надаємо послуги заносу та складання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Горіх темний, Горіх лісовий, Венге, Дуб венге, Дуб сонома, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1925 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 236 ₴







