
Комод К-4+2 має дві шухляди, дві закриті тумбы з полицями всередині та дві відкриті полиці.
Комод сучасний, стильний, зручний. Чудово впишеться в інтер'єр спальні, дитячої або вітальні. Має компактні розміри.
Розміри:
ширина — 1200 мм
висота — 868 мм
глибина — 380 мм
Матеріал — ДСП 16 мм
Можливі варіанти — Дуб сонома, Вільха, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Трюфель, Бетон, Дуб Тахо.
Варіанти доставки:
- самовитяг у Києві
- доставка по Киеву - 390 грн.
— пересилання Новою поштою, Автолюксом, Делівері.
Більше меблів можна подивитися тут — goo.gl/LvMpjh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Дуб молочний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 87 см |
- Ціна: 5 655 ₴

