
Шафа чотиридверна Ш-4 Мілана ДСП з дзеркалом (2 шт.).Шкаф для спальні
- В наявності
15 341 ₴
Шафа чотиридверна Ш-4 Мілана ДСП — один з елементів спального гарнітура Мілана. Виготовлений з екологічно чистого ламінованого ДСП 16 мм. Ця шафа стане окрасою будь-якої спальні — багата колірна гама допоможе підібрати шафу під будь-який інтер'єр.
Шафа може бути як комбінованим, так і одноколірним.
Варіанти комбінацій ДСП для шафи - Дуб сонома+Трюфель, Дуб сонома+Білий, Дуб сонома+Горіх.
Варіанти одноколірного виконання — Дуб сонома, Вільха, Лісовий горіх, Горіх.
Розміри — ширина 1600 мм, глибина — 536 мм, висота — 2130 мм.
Наповнення шафи — з двох сторін відділення з трубою та полицею. Посредине широкое відділення з полицями (4 шт.) і дві шухляди. На фасаді шафи розташовано 2 дзеркала.
Є інші елементи спального гарнітура Мілана.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх темний, Горіх лісовий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Висота | 2130 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота комода | 87 |
| Ширина комода | 120 |
| Глибина комода | 38 |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Довжина ліжка | 217 мм |
| Ширина ліжка | 163 мм |
| Довжина столика | 85 |
| Глибина столика | 38 |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 83 |
| Довжина спального місця | 200 |
| Ширина спального місця | 160 |
| Кількість дверцят | 1 |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 150 |
| Габаритні розміри тумбочки | |
| Ширина тумби | 35 |
| Глибина тумби | 35 |
| Висота тумби | 38 |
- Ціна: 15 341 ₴




