
Стіл кутовий Індиго ДСП. Стіл письмовий/комп'ютерний
- В наявності
5 337 ₴
Стіл кутовий Індиго виготовляється з ламінованого ДСП 16 мм. Стіл чудово підійде як для школярів, студентів, так і для офісної роботи.
Стіл має три висувні ящики, відкриту полицю та тумбу, закриту з полицею всередині, що робить його не тільки зручним, але й функціональним. Т
Можливі кольори ДСП — Дуб молочний, Дуб сонома, Ольха, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Трюфель, Яблуня.
Висота: 750 (890) мм Ширина: 1230 мм Глибина: 1200 мм
Матеріал: ДСП
Напрямні: Роликові
Крайка: ABS / ПВХ
ДВП: Ламіноване
Забрати можна самовозом зі складу або ж оформити нашу доставку.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кутова |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Індиго |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 890 мм |
| Вага | 47 кг |
| Глибина | 1200 мм |
| Довжина | 1230 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверцят | 1 |
- Ціна: 5 337 ₴



