Круглий табурет Боярин з м'яким сидінням виготовлений з ламінованого ДСП 16 мм
Оббивка - тканина або шкір.зам на вибір.
Матеріал - ДСП ламіноване
Кромка ПВХ
Колірне рішення ДСП - Вільха, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Дуб молочний, Дуб сонома, Трюфель, Бетон.
Розміри:
Ширина - 350 мм, Глибина - 350 мм, Висота - 450 мм
Доставляється в розібраному вигляді, упакований в заводській гофрокартон разом зі всією необхідною фурнітурою, інструкцією для збірки.
Є кур'єрська доставка по Києву. По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Самовивіз зі складу в Києві.
Збірка - 10% від вартості виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх темний, Дуб молочний, Горіх лісовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ламінована ДСП |
- Ціна: 836 ₴





