Табурет із м'яким сидінням виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм.
Оббивка — тканина або шкір.зам на вибір.
Матеріал — ламіноване ДСП
Крайка — ПВХ
Колірне рішення ДСП-Ольха, Яблуня, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Дуб молочний, Дуб сонома, Трюфель, Ясен Шимо, Дуб Тахо
Розміри:
Ширина — 330 мм, Глибина — 360 мм, Висота — 450 мм
Доставляється в розібраному вигляді, упакований у заводський гофрокартон разом з усією необхідною фурнітурою, інструкцією для збирання.
Є кур'єрська доставка Києвом. По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Самовитяг зі складу в Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх темний, Дуб молочний, Горіх лісовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 360 мм |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 1 020 ₴








