
Комплект Дует-3 являє собою двоярусну ліжко, оснащену хромованою сходами і двома ящиками на коліщатках.
Матеріал - Ламінована ДСП 16 мм
Довжина: 1970 мм
Ширина: 1030 мм
Висота: 1600 мм
Спальне місце 1900x800 мм
До цієї ліжка у нас також є і матраци. Наповнювач – пінополіуретан в знімному чохлі. Висота 10 см.
Можливі кольори ДСП – Бетон, Білий, Антрацит, Темний горіх, Крафт, Дуб сонома, Венге темний, Трюфель.
Доставляється ліжко в розібраному вигляді в фабричній упаковці разом зі всією необхідною фурнітурою, інструкцією для збірки.
Є доставка по Києву.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві.
При необхідності можна замовити нашу збірку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 70х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 197 см |
| Глибина дитячого ліжка | 88 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 160 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
- Ціна: 10 912 ₴








