
Трюмо-2 має розміри:
ширина — 1160 мм
висота — 1330 мм
глибина — 380 мм
Трюмо складається з двох тумб із полицею всередині, двох висувних ящиків, підставки для косметики та дзеркала.
Матеріал виготовлення — ламінована ДСП.
На вибір 9 варіантів кольорів ДСП — Білий, Бетон, Антрацит, Крафт, Кашемір, Дуб сонома, Темний горіх, Венге темний, Трюфель.
Є самовитяг зі складу в Києві.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс.
Більше меблів можна подивитися тут — goo.gl/LvMpjh
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 104 см |
| Висота дзеркала | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 116 см |
| Глибина столика | 38 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 133 см |
- Ціна: 5 416 ₴




