
Кухонний куточок Боярин без стола та табуретів
- В наявності
від 4 381 ₴
Компактний кухонний куточок Боярин ідеально підходить для невеликої кухні.
У комплект входить: Кухонний кутовий диван 110 см*110см
Під сидіннями куточка невеликі ніші для зберігання
Оббивка — тканина або шкір.зам на вибір.
Матеріал — ламіноване ДСП
Крайка — ПВХ Колірне рішення ДСП —Білий, Антрацит, Лісовий горіх, Темний горіх, Венге темний, Крафт, Дуб сонома, Трюфель, Дуб Тахо, Бетон. Кашемір.
Габарити куточка: Ширина — 1100 мм, Глибина — 1100 мм, Висота — 850 мм
Доставляється в розібраному вигляді, упакований у заводський гофрокартон разом з усією необхідною фурнітурою, інструкцією для збирання.
Є кур'єрська доставка Києвом. По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Самовитяг зі складу в Києві.
Збирання — 10% від вартості виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Горіх темний, Горіх лісовий, Дуб сонома, Бежевий, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1000 мм |
| Глибина куточка | 1000 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 850 мм |
- Ціна: від 4 381 ₴









