
Кухонний куточок Лорд без стола та табуретів
- В наявності
від 5 703 ₴
Кухонний куточок Лорд приваблює своєю бюджетною ціною та лаконічним дизайном
Диванчики обладнані функціональними нішами.
Усі елементи куточків виготовлені з екологічно чистого ламінованого ДСП.
Оббивка на вибір — шкір.зам або тканину
Можливі варіанти ДСП — Білий, Крафт, Антрацит, Дуб сонома, Венге темний, Лісовий горіх, Темний горіх, Трюфель, Бетон, Дуб Тахо.
Характеристики:
Габаритні розміри: кут 1100x850x1500 (ШхВхГ),
Кутик постачається в розібраному вигляді, у заводському пакованні разом з усією необхідною фурнітурою, інструкцією для збирання. Є доставка щодо Києв
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві. За потреби можна замовити нашу конструкцію — 10% від вартості виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Горіх темний, Венге, Горіх лісовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Лавка кутова | 1 шт. |
| Стіл | Ні |
| Розкладний стіл | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1500 мм |
| Глибина куточка | 1100 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 850 мм |
- Ціна: від 5 703 ₴








