
Кухонний куточок Адмірал без стола та табуретів
- В наявності
7 009 ₴
Гарний, вишуканий кухонний куточок Адмірал стане прикрасою будь-якої кухні.
Під сидіннями є функціональні ніші.
Характеристики:
Основний матеріал: ламіноване ДСП
Матеріал крайки: ПВХ
Оббивка: вініл (шкірозамінник)
Габарити куточка: ширина — 1500 мм, глибина — 1100 мм, висота — 850 мм.
Колір ДСП: Дуб сонома, Білий, Бетон, Трюфель, Венге, Лісовий горіх, Темний венге, Горіх. Крафт, Антрацит. Кашемір.
Колір шкірозамінника: Кава, Коричневий, Рудий, Бордо, Сірий
Кухонний куточок Адмірал можна зібрати як на праву, так і на ліву сторону.
Доставляється в розібраному вигляді, надійно упакований у коробку разом з усією необхідною фурнітурою й інструкцією для збирання. Всі готові свердління вже є.
Є доставка по Києві.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві. Також є наше складання — ціна 10% від вартості виробу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Венге, Дуб венге, Дуб сонома, Бежевий, Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1500 мм |
| Глибина куточка | 1100 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 840 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 800 мм |
- Ціна: 7 009 ₴







