
Двомісне ліжко ліжко Соня-5 чудово підійде для сім'ї з двома дітьми. Хоча спальне місце дозволяє використовувати дану ліжко і для дорослих.
Дуже зручне ліжко. Економія місця. Лаконічний дизайн ліжка підійде до будь-якого інтер'єру кімнати.
Ліжко комплектується функціональними висувними ящиками, в які можна скласти постільна білизна або дитячі іграшки.
В наявності є різні кольори.
Матеріал - ДСП
Варіанти кольорів - Дуб сонома, Лісовий горіх, Темний горіх, Трюфель, Вільха, Венге темний, Дуб Тахо (+10% до ціни)
Довжина - 1972 мм, ширина - 834 мм, висота - 865 мм
Розмір спального місця обох ліжок - 1900*800.
Ціна вказана за ліжко без матраців
До даної ліжка є матраци - НЕ ортопедичні, пінополіуретан в знімному чохлі. Висота матраца - 10 див.
Є самовивіз зі складу в Києві.
Доставка підлогу Києву
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова пошта, Делівері, Автолюкс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх темний, Дуб венге, Венге, Дуб молочний, Дуб сонома |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розміри рекомендованих матраца | 80х190 |
| Довжина ліжка | 197 мм |
| Ширина ліжка | 83 мм |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 87 |
- Ціна: 10 355 ₴







