
М'який кухонний куточок Вітязь (шкірозамін + ДСП)
- В наявності
15 452 ₴
Кухонний куточок Вітязь на хромованих ніжках приваблює до себе лаконічним дизайном.
Матеріал оббивки — шкірозамінник 1-ї категорії.
Доступний у поєднанні Коричневий + Кофе, Бордо + Кофе, Білий + Кофе.
Під сидіннями куточка Вітязь є функціональні ніші.
Розміри:
довжина — 1716 мм
ширина — 1266 мм
висота — 925 мм
Кут взаємозамінний. Можна збирати на праву та на ліву сторону.
Є доставка по Києві. Є самовитяг.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві. За потреби можна замовити нашу конструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу | 880 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 800 мм |
| Габаритні розміри табурета | |
| Висота табурета | 450 мм |
| Глибина табурета | 330 мм |
| Ширина табурета | 360 мм |
| Склад кухонного куточка | |
| Лавка кутова | 1 шт. |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 1266 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 925 мм |
| Довжина куточка | 1716 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 15 452 ₴








