
Кухонний куточок Мілорд, різні комплектації
- В наявності
від 10 467 ₴
Гарний, вишуканий кухонний куточок Мілорд стане окрасою будь-якої кухні.
Ціна вказана тільки за куточок.
Характеристики:
Основний матеріал: ламінований ДСП
Матеріал крайки: ПВХ
Оббивка: вініл (шкірозамінник)
Габарити куточка: ширина — 1500 мм, глибина — 1100 мм, висота — 780 мм.
Колір ДСП: Дуб сонома, Білий, Трюфель, Крафт, Антріцит, Лісовий горіх, Темний венге, Горіх, Дуб Тахо, Бетон.
Колір шкірозамінника: Кава, Коричневий, Рудий, Бордо, Сірий
Кухонний куточок Мілорд виготовляється тільки з оббивкою шкірозамінників. У тканині не робиться.
Кухонний куточок Мілорд можна зібрати як на праву, так і на ліву сторону.
Доставляється в розібраному вигляді, надійно упакований у коробку разом з усією необхідною фурнітурою й інструкцією для збирання. Всі готові свердління вже є.
Розміри простого столу — довжина 800 мм, висота 750 мм, ширина 600 мм
Розміри розкладного стола — у складеному вигляді — довжина 800 мм, висота 770 мм, ширина 600 мм
у розкладеному вигляді — довжина 1200 мм, висота 750 мм, ширина 1000 мм
Є доставка по Києву
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві. Також є наше складання — ціна 10% від вартості виробу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх лісовий, Ясень темний Шимо, Венге, Дуб сонома, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1500 мм |
| Глибина куточка | 1100 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 780 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 800 мм |
| Габаритні розміри табурета | |
| Ширина табурета | 330 мм |
| Глибина табурета | 360 мм |
| Висота табурета | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стіл | Простий стіл |
- Ціна: від 10 467 ₴







