
Односпальне ліжко Соня-3 зі спинкою і з висувними шухлядами
- В наявності
від 8 220 ₴
Односпальне ліжко Соня прекрасно підійде і дитині, і дорослому. Спальне місце це дає змогу. Дуже зручне ліжко. Лаконічний дизайн ліжка підійде до будь-якого інтер'єру кімнати.
Ліжко комплектується функціональними висувними шухлядами, у які можна скласти постільну білизну або дитячі іграшки.
У наявності є різні кольори.
Матеріал — ДСП
Варіанти кольорів — Дуб сонома, Лісовий горіх, Темний горіх, Трюфель, Бетон, Крафт, Білий, Антрацит, Дуб Тахо.
Довжина — 2030 мм, ширина — 940 мм, висота — 650 мм.
Розмір спального місця — 2000*900.
До цього ліжка є матраци — пінополіуретан у знімному чохлі. Висота матраца — 10 см. Матрац до комплекту не входить, ціна уточнюйте в менеджера.
Є доставка по Києві до під'їзду.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві.
За потреби можна замовити нашу конструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх лісовий, Венге, Дуб венге, Дуб сонома, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ліжка | 193 мм |
| Ширина ліжка | 84 мм |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 65 |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
- Ціна: від 8 220 ₴









