Тумба для взуття Б-5 дуже функціональна та практична. Дає змогу вмістити велику кількість взуття. Займає мінімум простору. Комплект складається з взуттєвого шафи і зручною тумбы із сидінням.
Тумба має відкриту полицю, висувну скриньку, одне відділення з подвійною касетницею і дві закриті тумби — в одній із них є ще полиця.
Характеристики тумби Б-5:
Матеріал: ламінована ДСП
Крайка: ПВХ
Розміри тумби для взуття: ширина — 1184 мм, висота — 1135 мм, глибина — 356 мм
Кольори ДСП на вибір: Дуб сонома, Трюфель, Ольха, Яблуня, Лісовий горіх, Темний горіх, Ясен шимо, Дуб Тахо.
Тумбу можна зробити як одноколірною, так і комбінованою — у двох кольорах — Яблуня+Дуб сонома, Горіх + Дуб сонома, Горіх+Дуб молочний, Дуб сонома+Ясена шимо.
Оббивка сидіння на вибір — тканина або шкірозамінник.
Тумба для взуття постачається в коробці, у розібраному вигляді. Усередині коробки схема збирання, вся необхідна фурнітура. Свердління вже готові.
Є доставка по Києві до під'їзду.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві.
За потреби можна замовити нашу конструкцію —
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Дуб світлий сонома, Горіх темний, Горіх лісовий, Ясень темний Шимо, Венге, Дуб венге, Дуб сонома, Дуб молочний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1184 мм |
| Глибина | 356 мм |
| Висота | 1135 мм |
- Ціна: 4 604 ₴









