Передпокій Івона складається з вішалки з дзеркалом і тумби та гардеробної шафи.
Вішалка з козирком для головних уборів і гачками для одягу. Тумба має один висувний ящик, одну відкриту полицю та закрите відділення для взуття з полицею по всій ширині тумби.
Розмір:
Ширина — 800 мм
Висота — 1916 мм
Глибина — 380 мм
Шафа гардеробна ШГ Івона має розміри:
Ширина — 700 мм
Висота — 1916 мм
Глибина — 380 мм
Усередині є полиця та мікроліфт.
Загальні розміри передпокою:
Ширина — 1500 мм
Висота — 1916 мм
Глибина — 380 мм
Матеріал — ламінована ДСП 16 мм.
Варіанти квітів ДСП — Дуб сонома, Лісовий горіх, Темний горіх, Вільха, венге темний, Дуб Тахо.
Можна замовити окремо Вешалку та окремо Шафа.
Постачається в розібраному вигляді, у заводському пакованні. Усередині є інструкція для збирання та всі необхідні свердління вже зроблені.
Більше меблів можна подивитися тут — https://mebel-dom.com.ua
Є доставка по Києві до під'їзду.
По Україні відправляємо транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс.
Або ж можна забрати виріб у нас на складі в Києві.
За потреби можна замовити нашу конструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Венге темний, Горіх лісовий, Горіх, Дуб сонома, Вільха, Яблуня |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 1916 мм |
- Ціна: 9 526 ₴







